Aktuality

Aktuality

Nové API funkce

Pro uživatele API rozhraní jsme připravili další API funkce, pro více informací odkaz zde.


Nová statistika Výkaz práce - Evidence přesčasů

Webdispečink byl rozšířen o novou statistiku Výkaz práce - Evidence přesčasů, která ulehčí práci dispečerům, více informací na odkazu zde.


Zobrazení návěsů v mapě

Nově pro Vás zajišťujeme zobrazení aktuálních pozic připojených a odpojených návěsů. Více informací pod odkazem zde.


Nové API funkce

Byly přidány dvě nové API funkce, funkce _getDCRepC a _getCarWorkLogList4, pro více informací odkaz zde nebo pod odkazem API funkcí.


Aktualizace stravného pro rok 2016 a změny v cestovních náhradách.

Aktuální sazby stravného pro rok 2016 jsou k dispozici ke stažení v Nastavení-Číselníky-Stravné pod odkazem Import základního stravného na rok 2016, více v odkazu zde.


Nově vytvořené číselníky "Kniha jízd - rozšiřující parametry, Kniha jízd - šablony parametrů a Kniha jízd - rozšiřující výčty".

Do nastavení nově přibyly tyto číselníky, sloužící pro rozšíření parametrů knihy jízd, více informací zde.


Nová statistika „Pohonné hmoty – Vozidla-vyúčtování CNG“

Byla sestavena nová statistika, určená vozidlům, která používají více druhů paliva souběžně, např. benzín + CNG. Tato statistika umožňuje výpočet úhrady řidiče za obě spotřebovaná paliva, více informací najdete ZDE.


Nový nástroj "Kontrola stavu řidičů"

Máme pro Vás nový nástroj s názvem "Kontrola stavu řidičů". Tento nástroj Vám přináší řadu důležitých informací o řidičích, jako druh řidičského oprávnění, platnost řidičského průkazu, datum, kdy proběhlo školení řidičů a datum zdravotní ...více


Vylepšený vzhled stromu vozidel

Připravili jsme pro Vás nový vzhled stromu vozidel a také jsme aktualizovali okno s informacemi o vozidlech. V obou oknech je nové grafické ztvárnění jednotlivých ikon.


Nová verze WD Mobile

Nově vydaná verze nyní umožňuje kontrolu hodnocení stylu jízdy a zobrazení událostí z akcelerometru přímo na mapě, více novinek na odkazu zde.


strana: 1 2
NOVINKA
Nová mobilní aplikace pro Apple Watch, která ve spojení s mobilním telefonem a GPS jednotkou ve vozidle poskytuje okamžitý přehled o vozidle.

© 2012  HI Software Development s.r.o.