Vznik společnosti

Vznik společnosti

Firma HI Software s.r.o. byla založena roce 2000, v Olomouci, dvěma společníky a kamarády. U zrodu stěžejního projektu WEBDISPEČINK stály dva významné momenty: diplomová práce a odhodlání několika studentů výrazně zjednodušit práci dispečera vozového parku a přijít s plně automatizovaným řešením. 

Ona diplomová práce se tak nestala jedním z nespočetných svazků, zapadajících prachem v regálech knihoven, ale živoucím a ambiciózním projektem.

V roce 2004 se však cesty a podnikání společníků rozdělily a pokračoval už jen jeden z nich. Pod upraveným názvem, HI Software Development s.r.o., vedl svoji firmu již jen zakladatel Tomáš Hoplíček. Společně se čtyřmi dalšími zaměstnanci tvořili malou, ale zato úspěšnou firmu.

Od té doby se společnost HI Software Development s.r.o. rozrostla o několik dalších zaměstnanců a její působnost zahrnuje celé území České republiky a také Slovensko. Klíčový produkt WEBDISPEČINK dnes funguje v 9 světových jazycích a společnost se dále rozšiřuje a posouvá svoje hranice.

NOVINKA
Nová mobilní aplikace pro Apple Watch, která ve spojení s mobilním telefonem a GPS jednotkou ve vozidle poskytuje okamžitý přehled o vozidle.

© 2012  HI Software Development s.r.o.