Napříč platformami

Napříč platformami

Programátorská obratnost a vynalézavost. Spojte tyto dva momenty a vznikne schopnost přenášet základní myšlenku napříč hardwarovými i softwarovými platformami.

Samotná portálová aplikace WEBDISPEČINK, která je „srdcem“ celého projektu, spolupracuje s celou řadou hardwarových platforem. Na počátku stojí mobilní jednotka, která je sama o sobě unikátní kombinací hardwaru a softwaru. Její výstupy jsou odesílány prostřednictvím sítě mobilního operátora do naší serverové aplikace. Tato aplikace je souborem nejnovějších a neustále vylepšovaných softwarových technologií.

To nejdůležitější se však samozřejmě odehrává u zákazníka. Kromě „standardního″ přístupu do aplikace pomocí webového prohlížeče (tedy bez nutnosti instalovat jakýkoliv specializovaný software a s minimálními požadavky na výkon zákazníkova počítače) má klient možnost sledovat a spravovat svůj autopark také pomocí mobilního telefonu nebo tabletu.

A ani zde cesta WEBDISPEČINKU napříč platformami nekončí. WEBDISPEČINK je schopen oboustranně komunikovat s palubní navigací či tabletem v řidičově vozidle. Dokonce je možné naplánovat v hlavní aplikaci WEBDISPEČINKU celou trasu včetně zastávek (a při tom využít i schopnost aplikace tuto trasu optimalizovat) a jednoduše ji jako jeden „balíček“ odeslat do řidičovy navigace či tabletu.

Schopnost produktu „dorozumět“ se v různých hardwarových a softwarových prostředích vám přináší nadstandardní pohodlí při práci, šetří drahocenný čas a dává vám do rukou mocný nástroj pro efektivní řízení procesů ve firmě.

Celý systém je velice intuitivní, ale pokud i přesto zákazník potřebuje poradit, může se vždy obrátit na zákaznickou podporu, kterou provozujeme přímo v sídle naší společnosti. Naši zaměstnanci jsou vždy ochotní vás provést uživatelským rozhraním WEBDISPEČINKU a odpovědět vám na vaše otázky.

NOVINKA
Nová mobilní aplikace pro Apple Watch, která ve spojení s mobilním telefonem a GPS jednotkou ve vozidle poskytuje okamžitý přehled o vozidle.

© 2012  HI Software Development s.r.o.