Podpora týmu

Podpora týmu

Věříme, že máme skvělý tým zaměstnanců, který naslouchá vašim požadavkům. Skládá se jak z obchodníků, kteří jezdí do firem a komunikují s vámi přímo, tak z pracovníků zákaznické podpory, kteří jsou na telefonu připraveni vám poradit s dotazy. Všechny naše aplikace jsou velice intuitivní a uživatelsky přívětivé, ale abychom zákazníkům ještě více usnadnili začátky a seznámení s novým rozhraním, máme v týmu zkušené školitele, kteří za vámi přijedou nebo vám po telefonu poradí s vašimi dotazy.

V neposlední řadě patří do našeho týmu zkušení programátoři, kteří zpracovávají vaše podněty na vylepšení aplikací, vyvíjejí nové funkcionality a neustále je posouvají dál.  

Pokud si pod pojmem „programátor“ představíte geniálního výstředního mladíka ve stylu amerického filmu, tak vás v tomto ohledu zřejmě zklameme. Proč? 
Protože našimi základními požadavky na programátora jsou spolehlivost, vyzrálá osobnost, schopnost pracovat v týmu, důslednost a pečlivost. Proto v našem týmu naleznete i ženy, které mohou být pro laika na této pozici překvapením.

NOVINKA
Nová mobilní aplikace pro Apple Watch, která ve spojení s mobilním telefonem a GPS jednotkou ve vozidle poskytuje okamžitý přehled o vozidle.

© 2012  HI Software Development s.r.o.